Česko-Slovenská Konference GRAFY 2010

Pořádá: JČMF Brno, Fakulta informatiky MU, Katedra matematiky a fyziky UO.

O místě konání konference

Lednice

Lednice je známá vinařská obec na jižní Moravě, připomínaná v písemných pramenech poprvé jiľ v roce 1222. Obec se nachází v historicky významném Lednicko-valtickém areálu, který je zapsaný v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Mimo jiných zajímavostí v Lednici nalezneme zámek, velkorysý zámecký park, palmový skleník a minaret. Nyní v Lednici žije ±2360 obyvatel.

 Lednice  Unesco - LVA  Na mapě

Místo konání

Zahradnická fakulta v Lednici je součástí Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity. V příjemném venkovském areálu se kromě samotné fakulty s moderními a plně vybavenými přednáškovými místnostmi nachází taky pěkné studentské koleje a menza, ve které se budou účastníci stravovat.

 ZF MZLU  Koleje PB  Hotel Štork  Další ubytování

Koleje Petra Bezruče

Studentské Koleje Petra Bezruče jsou doporučeným místem ubytování pro účastníky konference. Nově zrekonstruovaná budova nabízí moderní ubytování v jedno-, dvou- a tří-lůžkových pokojích. Pokoje jsou rozděleny do bytů, kde v každém bytě je k dispozici lednička, kuchyňka a sociální zařízení. Pro lepší představu se můžete podívat na fotografie:

Doprava do Lednice

Do Lednice jezdí vlaky i autobusy. Pro nalezení nejlepšího spoje pro Vás doporučujeme stránku www.idos.cz. Adresa kolejí Petra Bezruce v Lednici je Valtická 538 a menza společně s přednáškovou místností se nachází hned ve vedlejší budově, na Valtické 686.

Pokud jste přijeli autobusem na náměstí v Lednici, zde je jedna z možných pěších tras na koleje. Naopak pokud jste se do Lednice dostali vlakem, tady je nejkratší trasa z vlakového nádraží na místo konání.

 Jízdní řád  Od autobusu  Od vlaku