Česko-Slovenská Konference GRAFY 2010

Pořádá: JČMF Brno, Fakulta informatiky MU, Katedra matematiky a fyziky UO.

Konferenční příspěvky

Konferenční program

Základem konferenčního programu budou zvané plenární přednášky (cca 50min) českých, slovenských i zahraničních expertů v teorii grafů a příbuzných oborech. Každý účastník bude dále mít možnost přednést svůj krátký příspěvek (cca 20min) na kterékoliv vědecké téma vztahující se ke kombinatorice a teorii grafů. V úterý se bude konat také problémová sekce, kde budou vítány veškeré vaše (i neformální) příspěvky a podněty.
Jazykem může být angličtina, čeština nebo slovenština.

Předběžný program

Zaslání abstraktu příspěvku

Pouze příspěvky zaslané do 29.4. 2010 budou zahrnuty ve sborníku (avšak i později má samozřejmě smysl formulář vyplnit, neboť na jeho základě bude sestavován program konference). Pozor, nezapomeňte se po zaslání příspěvku také zaregistrovat na konferenci, což je další nezávislý formulář dole!
Vyplňte prosím teď následující formulář (tlačítko odeslání je na konci tohoto rámce):

Ukončeno...

 

Registrace na konferenci

Po zaslání konferenčního příspěvku (či při účasti bez příspěvku) se ještě prosím zaregistrujte jako účastníci a zaplaťte konferenční poplatek zvoleným způsobem. Slovenské účastníky mimo jiné upozorňujeme, že mají možnost zaplatit konferenční poplatek jednoduše (a levně) v Kč přes Tatrabanku. Upřesňující informace k místu konání a ubytování najdete také zde.

Datum včasné registrace

Poslední datum včasné registrace (za nižší poplatek) je stanoveno na 15.5. 2010, ale prosíme mějte na paměti, že toto znamená datum připsání vaší platby na určený konferenční účet! Proto je nutno tento formulář vyplnit s několikadenním předstihem, abyste obdrželi VS a mohli provést včas i samotnou platbu.

Registrační formulář

Ukončeno...